přednáška Tajemství Bosny a Hercegoviny s ochutnávkou bosenské kávy


POZVÁNKA NA BOSENSKOU KÁVU A PODVEČERNÍ SETKÁNÍ - v pondělí 25.6.2018 se mnou a s Petrem Sumitem o tajemstvích Bosny a Hercegoviny.

Právě jsem se vrátila z cest, kdy jsem s výbornou partou lidí navštívila nádherná místa Hercegoviny a také bosenské pyramidy.

Zvu Vás v pátek 22.6.2018 v 17,30 hod. na bosenskou kávu a posezení a povídání si o v současné době hodně diskutovaném a také navštěvovaném místě bosenských pyramid, které ve mně zanechalo nádherné zážitky, vzpomínky a touhu vrátit se tam znovu. O tom všem více osobně.

Posvátná místa této země, zejména údolí bosenských pyramid, s kouzelnou panenskou přírodou a srdečnými obyvateli, představuje více než jen poznávání a relaxaci, ale také možnosti léčení v tunelech RAVNE. Bosenské pyramidy jsou největším a nejstarším komplexem pyramid na světě. Podle vědeckých měření zdejších frekvencí ultrazvuku a infrazvuku, jsou mnozí přesvědčeni, že se jedná o obrovský zdroj a zesilovač zemské energie.

Součástí našeho setkání bude promítání fotografií a videí z Bosny a Hercegoviny, z tunelů s léčivou energií a posvátných míst, vodopádů a kouzelných scenérií. K dispozici bude nabídka krystalů z pyramid, knih o pyramidách a Bosně, kožešin z bosenských ovcí a rovněž možnost získat informace k připravované cestě do Bosny a Hercegoviny v letních měsících.

V případě zájmu volejte již nyní na mobil 604 402 699.

Těším se na Vás a sdílení mých pocitů, prožitků, léčení a poznání nádherných míst naší planety, kde se tají dech a člověk zapomene na starosti všedních dní a nechá se unášet krásou přírody, její dokonalostí a s pokorou přijímá dary, které leží u nohou.


Zavřít