Večerní škola pro neprofesionály Feng Shui


Milý nadšenci Feng Shui a věci s ním souvisejících.

Na popud mých posluchačů jsem pro vás připravil tříměsíční minikurz Feng Shui, který jsem nazval jako Feng Shui škola pro neprofesionály.

Studium je doporučeno pro všechny, kteří momentálně nebo určitě vědí že se dané problematice nechtějí věnovat profesionálně, ale dané informace je přesto lákají a zajímají.

Úkolem tohoto projektu je obeznámit se s naukami Feng Shui a Astrologie, ale zároveň studovat velmi klidnou formou, bez extrémního množství propočtových technik. Určitě tím ale nezanevřeme na skutečné informace klasického Feng Shui, použitelné v praktickém životě.

V průběhu tří měsíců se setkáme celkem 12 krát, v různých termínech, v podvečerních hodinách. Tyto střetnutí by měli být pro vás určitou dávkou energie, radosti a změny v průběhu hektického týdne.

Nemůžete být s námi fyzicky? Studujte on-line!

Škola bude zároveň probíhat i jako webinář. Takže pokud nebudete moci přijet k nám, můžete studovat doma přes web. Ze všech vyučovacích hodin se také pořídí video záznam, který si můžete doma opakovaně prohlížet a dostudovávat si tak věci dodatečně. Pokud si vyberete možnost studovat On-line, do správy při registraci napište ,,webinář?.

Termíny setkání a vysílání:

Začátek je vždy o 17:00 hod., předpokládaný konec v 19:00 hod.

Cena za tříměsíční kurz : 6.590,- Kč.

Začínáme: pondělí 11.6.2018 v 17,00 hod.

Další termíny výuky : 12.6. út, 18.6. po, 21.6. čtv, 2.7. po, 5.7. čtv, 9.7. po, 23.7. po.

Termíny pro srpen 2018 domluvíme společně, kvůli dovoleným.

UPOZORNĚNÍ

První seminář bude netradičně spojen se speciálním seminářem ,, Tvorba osobních energetických náramků dle Astrologie ? v Ostravě dne 9.6.2018. Tento seminář je v ceně večerní školy.


Zavřít