přednáška : "GRAF ŽIVOTA"


Setkání bude otevřeno široké diskusi a otázkám na téma zdraví, kosmologie, theosofie, psychoanalýza, bioterapie aj.

. MUDr. Alla Dmitrijevna Kuliková - Řádný člen (akademik) Evropské akademie přírodních věd. Vystudovala v Kyjevě Lékařskou univerzitu Tarase Ševčenka.

. Lékařská praxe doktora - laborant, bio-terapeut, léčitel, kosmo-energetik, psychoanalytik, parapsycholog, Naturopat. Teolog, filozof a básník. Mnoho let pracovala jako lektorka společnosti "Znalost" a rovněž jako psycholog. poradce: vedla školu novomanželů, působila jako konzultant při konfliktech párů. Spektrum zájmů: naturopatie, homeopatie, vibrační terapie, psychosomatická medicína, astro-psychologie.

. Organizovala pět mezinárodních kongresů v České republice za účasti odborníků z 20 zemí.

. Navštívila více než 70 zemí: účastnila se mezinárodních kongresů, konferencí, seminářů, veřejných vystoupení v různých zemích, skupinové expedice, vládní delegace od ministerstva zdravotnictví nebo práce v rámci velvyslanectví Ruska. Po mnoho let působila jako psycholog. Je autorem více než 100 vědeckých článků. Mistr starodávných tradic, přispívající k obnovení zdraví člověka. br>
. Ředitelka a prezident INTERNATIONAL PSY ? Academy (IPA) Česka a Slovenska /1992/. Mistr starobylých tradic. Účelem IPA je: nejvyšší forma dokonalosti, expanze vědomí, realizace osobních kvalit, samo-léčení zdraví jako významný faktor podpory života. Znalost principů a mechanismů regenerace. Duše, její struktura a fungování, transformace, nesmrtelnost, dlouhověkost ? faktory dlouhodobého nabírání informativně-energetického materiálu. Mírové soužití lidstva na poli mimozemských civilizací. Duchovní obnova planety. Integrace náboženských znalostí - základu evoluce Lidstva. Vývoj vyšší inteligence. Rozšíření vědomí na úrovni slunečního systému, Galaxií, Vesmíru. Studium vztahu hvězdné struktury s funkcí orgánů jako analogie slunečního a dalších systémů. Vývoj analytického myšlení - faktoru ve vývoji širokého spektra vědomí pro aktivaci lidského života a možnosti jeho zlepšení. Škola Vyššího Zdokonalování byla založena v České republice a na Slovensku v roce 2012, tehdy se slavilo 20letí existence.

.


Zavřít